5 راه ساده برای هیدراته ماندن بدن

5 راه ساده برای هیدراته ماندن بدن سرویس پرداخت شناسه دار زرین پال
کالری شمار بروکلی > سلامتی > 5 راه ساده برای هیدراته ماندن بدن

مزایای هیدراته ماندن بدن و نوشیدنی های هیدراته را نمی توان نادیده گرفت. هیدراته کردن بدن و سلامتی مواد مغذی را به اندام ها و سلول ها منتقل و به عنوان روان کننده مفاصل و استخوان ها عمل می کند، سموم را از بین می برد، به ما کمک می کند دمای بدن خود را تنظیم کنیم و حتی بر عملکرد مغز تأثیر می گذارد.

تقریبا 60 درصد بدن ما از آب تشکیل شده است و این نشان می‌دهد که  هیدراته ماندن بدن برای ما بسیار حیاتی است.

ما باید همیشه نوشیدنی های هیدراته را بنوشیم، اما در طول ماه های تابستان، رفع تشنگی سخت است. برای کمک به شما در رسیدن به اهداف هیدراته ماندن بدن، در اینجا پنج نکته آسان وجود دارد.

هیدراته ماندن بدن

نکاتی برای هیدراته ماندن بدن

1.هدف خود را مشخص کنید

دستورالعمل های کلی برای هیدراتاسیون روزانه حداقل 1.5 لیتر آب برای زنان و 2.5 لیتر  آب برای مردان است. با این حال، عوامل فردی مانند اندازه بدن، میزان عرق کردن، میزان ورزش یا میزان پروتئین یا سدیم مصرفی نیاز شما به هیدراتاسیون را افزایش می‌دهند. شاید لازم باشد هدف خود را یک لیتر در روز نسبت به حداقل دستورالعمل ها افزایش دهید.

2.یک بطری آب قابل پر کردن بگیرید و استفاده از آن را به یک عادت تبدیل کنید

بطری را در همه جا (در ماشین، محل کار یا در کنار خود هنگام حرکت در خانه) همراه خود داشته باشید. هدفتان این باشد که بطری آب را حداقل یک بار در روز پر کنید. میزان مصرف آب خود را ثبت کنید تا بتوانید آن را پیگیری کنید.

مطالعه بیشتر:  چربیهای مفید برای لاغری

3. آلارم بگذارید تا به شما یادآوری کند

این کار برای کسانی مناسب است که به هیدراته ماندن بیشتری نیاز دارند. آلارمی بگذارید که به شما یادآوری کند یک لیوان آب بنوشید. این تاکتیک برای همه کار نمی کند و ممکن است شما را تحت فشار قرار دهد. فقط در صورتی این رویکرد را دنبال کنید که به شما کمک کند در طول روز میزان لازم آب را بنوشید.

4. به نوشیدن آب عادت کنید

مانند هر فعالیتی که از روی عادت انجام می‌دهید (غذا خوردن، استفاده از سرویس بهداشتی، بررسی شبکه‌های اجتماعی یا شرکت در یک جلسه کاری) به نوشیدن آب هم (حدود 4 تا 8 لیوان در روز) عادت کنید.

5. آب را طعم‌دار کنید

لازم نیست فقط آب ساده بنوشید. آب گازدار، آب گازدار طعم‌دار، یا آب با انواع توت‌ها، خیار، لیمو، خربزه یا نعناع  تنوع بیشتری به شما می‌دهد. در یک روز گرم نوشیدنی‌ها را با یخ سرو کنید، یا برای لذت بیشتر از یک ماگ زیبا با یک نی استفاده کنید.

بروکلی یک مشاور روزمره و معتبر، خوانندگان را با نکات تغذیه ای و کالری شمارهای سریع و سالم همراه با پشتیبانی متخصص توانمند می سازد تا انتخاب روشنگری در مورد غذا، تغذیه، سلامتی و سبک زندگی درست داشته باشند. با بروکلی میزان دقیق کالری مصرفی، ایجاد تعادل در مصرف وعده های غذایی، رسیدن به وزن ایده آل و رژیم غذایی سالم را دریافت کنید.

اپلیکیشن کالری‌شمار بروکلی

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها