سوالات متداول

آیا می شود با بروکلی در یک ماه 10 کیلو لاغر کرد؟

 در صورتی که شما رژیم غذایی اصولی داشته باشین با مرور زمان و معقولانه وزن خود را کم خواهید کرد!

بخش دستور غذایی چی داره؟

این بخش بهتون کمک میکنه که جلوتر برنامه غذایی داشته باشین، دستور غذایی های سالم رو بشناسید و ایده بگیرید. پس از این به بعد با بروکلی با اعتماد به نفس بیشتر آشپزی کنین!

برای کاهش وزن می تونم وعده ای رو حذف کنم؟

این کار کاملاً اشتباه است. هیچگاه هیچ وعده غذایی نباید حذف شود. زیرا این روش باعث کم شدن سوخت و ساز و در نتیجه مقاوم شدن بدن فرد به کاهش وزن می شود!

بروکلی چطور به ما در رعایت رژیم کمک میکنه؟

مهم ترین بخش هر ماده غذایی کالری اون هست. این کالری هست که مشخص میکنه شما در مسیر کاهش یا افزایش وزن موفق هستید یا نه. خیلی از غذاهایی که مصرف می کنیم برچسب ارزش غذایی ندارن مثل میوه ها و سبزیجات و ... اینجاست که بروکلی با هزاران موادغذایی + کالری ثبت شده + تخصیص برند محصولات بهمون کمک میکنه که کالری هر غذا رو بدونیم و از ارزش غذایی آن ها مطلع بشیم! 

چرا با رژیم کالری شماری وزن کم نمیکنم؟

اگر رژیم غذایی دارین ولی سرعت کاهش وزنتون با کالری شماری کردن رو دوست ندارید، ناامید نشین. وزن از دست دادن زمان مي‌بره، همانطور که اضافه کردن اون زمان برده، هدف واقع‌گرایانه حدود نیم تا یک کیلوگرم در هفته است. اگر انتظار بالایی رو تعیین کنین، زمانیکه با سرعت کافی وزن کم نکنید خیلی زود دلسرد و تسلیم خواهید شد.

چرا باید کالری شماری کنیم؟

مثل این عادت که هر چند وقت یه بار روی وزنه میرید و خودتون رو وزن می کنین، کالری شماری بهتون کمک میکنه که بررسی کنین چه مقدار و چه نوع غذاهایی رو هر روز مصرف می کنید. کالری شماری یک نوع از نظارت به روی خودتون هست که برای موفق شدن در پروسه کاهش وزن بسیار مهمه!

چرا به بروکلی نیاز داریم؟

چه رژیم داشته باشین و چه رژیم نداشته باشین، این که یادتون بمونه وعده های غذایی که در طول روز داشتین چه چیزهایی بودن کار سختیه! با بروکلی به راحتی می تونین همه این وعده ها رو ثبت کنین و میزان کالری آن ها رو با محاسبات دقیق بسنجین. 

چطور از بروکلی استفاده کنم؟

در بخش داشبورد می تونین تمام اطلاعات مربوط به وزن فعلی، وزن هدف و میزان کالری محاسبه شده توسط بروکلی برای رسیدن به این وزن رو ببینید. با ثبت کردن هر یک از وعده های روزانه مثل صبحانه، ناهار، شام و میان وعده میزان کالری آن ها توسط بروکلی برای شما مشخص میشه و از کالری دریافتی روزانه کم میشه. اگر در طول روز فعالیتی داشته باشین، میزان کالری مصرف شده به میزان کالری دریافتی اضافه میشه و می تونین وعده های بیشتری داشته باشین! یادتون نره در طول روز آب بنوشید و در بروکلی ثبت کنین!

چطور از رژیم کالری شماری بهترین نتیجه رو بگیریم؟

 اول از همه آرام غذا بخورید /پروتئین بیشتری مصرف کنید /سبزیجات و میوه های بیشتری بخورید /هفته ای 5 بار روزی نیم ساعت پیاده روی کنید

چطور بروکلی رو برای اندروید نصب کنیم؟

در حال حاضر نسخه وب اپ بروکلی برای کاربران اندروید در دسترس هست، بروکلی رو از طریق مرورگر باز کنین و بعد گزینه Add to Home Screen رو بزنین.

چطور هدف وزنی مشخص کنم؟

ابتدا در بخش اطلاعات جسمانی اطلاعات خودتون رو کامل کنین، بعد به بخش تعیین وزن هدف برید و هدفتون رو مشخص کنین، می تونین از بروکلی برای کاهش یا افزایش وزن استفاده کنید، در بخش هدف پایین صفحه می تونید میزان پیشرفت خودتون رو در طول روز، هفته و یا ماه مشاهده کنید. موفق باشید!

چندبار در روز باید از بروکلی استفاده کنیم؟

جواب این سوال خیلی به هدف خودتون بستگی داره! هر چقدر لاغرتر می خواین بشین، با دقت بیشتری باید وعده هاتون رو انتخاب کنین، من میگم هر روز 10 دقیقه از وقتتون رو به ثبت کردن وعده هاتون اختصاص بدین و نتیجه اش رو ببینید! 

چه نوشیدنی باعث لاغری می شود؟

بهترین نوشیدنی برای کاهش وزن آب است که می تواند به فرد احساس سیری دهد و در افزایش متابولیسم بدن موثر باشد!

رژیم غذایی سالم یعنی چی؟

یک رژیم غذایی سالم رژیمی هست که علاوه بر فراهم کردن کلیه مواد مغذی و مورد نیاز برای بدن دارای تنوع و تعادل باشد. یعنی همه گروه های غذایی در آن جا داشته باشند و در مصرف هیچ گروه نباید افراط و تفریط کرد!