چگونه در 3 هفته 5 کیلو وزن کم کنیم؟ (نکاتی برای کاهش وزن سریع)

چگونه در 3 هفته 5 کیلو وزن کم کنیم؟ (نکاتی برای کاهش وزن سریع) سرویس پرداخت شناسه دار زرین پال
کالری شمار بروکلی > تناسب اندام > چگونه در 3 هفته 5 کیلو وزن کم کنیم؟ (نکاتی برای کاهش وزن سریع)

آیا سعی کرده اید راه هایی برای کاهش وزن سریع پیدا کنید، اما چیزی را پیدا نکردید که واقعا برای شما مفید باشد؟ برنامه های زیادی وجود دارد که وعده های توخالی یا حتی برنامه های رژیم غذایی خطرناکی را ارائه می دهند که بیشتر از اینکه مفید باشند ضرر خواهند داشت.

دادن اطلاعات نادرست خسته کننده است و شما را در سفر کاهش وزن ناامید می کند. خوشبختانه، ما چند خبر عالی برای شما داریم!

چالش کاهش چربی 21 روزه برای کمک به زنان در کاهش وزن سریع، ایمن و موثر طراحی شده است. و این برنامه بر اساس تحقیقات علمی کاهش وزن سریع برای یک زن است.

قبل از هر چیز، بیایید از شر هرگونه تصور غلط یا افسانه ای که احتمالاً در مورد کاهش وزن شنیده اید خلاص شویم. در حالی که همه ما عبارت “آهسته و پیوسته” را شنیده ایم، در مورد کاهش وزن برعکس این موضوع صادق است.

شتاب به دست آورید – به سرعت وزن کم کنید

هر چه سریع‌تر وزن کم کنیم، احتمال موفقیت کوتاه‌مدت و بلندمدت‌تری برای فرد وجود دارد. تصور غلط دیگر در مورد کاهش وزن سریع این است که سالم نیست.

تا زمانی که اطمینان حاصل کنید که بدن شما مواد مغذی و مواد معدنی مورد نیاز برای زنده ماندن را دریافت می کند، هیچ چیز ذاتاً ناسالم در مورد کاهش وزن سریع وجود ندارد. داشتن چربی اضافی در بدن بسیار ناسالم تر است.

البته این به این معنی نیست که چالش ما برنامه ایده آل برای همه است. لطفاً قبل از شروع هر رژیم غذایی یا تمرینی با پزشک خود مشورت کنید.

این چالش به سه بخش تقسیم می شود:

  • برنامه رژیم غذایی
  • برنامه تمرینی
  • راهنمای انگیزه

ما درک می کنیم که کاهش وزن چالش برانگیز، طاقت فرسا و حتی ترسناک است. به همین دلیل است که برنامه ما بر سادگی تمرکز می کند و ما یک راهنمای روز به روز در اختیار شما قرار می دهیم تا به شما کمک کند در مسیر و با انگیزه بمانید.

تعهد

اولین زمینه ای که باید در مورد کاهش وزن سریع صحبت کنیم، تعهد است. اگر می خواهید در سه هفته 5 کیلو  وزن کم کنید، باید هر روز برای خودتان حاضر شوید تا نتیجه را ببینید.

برنامه کاهش چربی 21 روزه ما روزانه دستورالعمل هایی را به شما ارائه می دهد که باید آنها را دنبال کنید تا به اهداف کاهش وزن خود برسید. اگر اشتباه کردید، می توانید برنامه را دوباره راه اندازی کنید.

این چیزی نیست که شما روی آن آزمایش خواهید شد. اگر حاضر نشوید و به چالش متعهد نشوید، تنها کسی که به شما صدمه می زند خودتان هستید.

ما نمی توانیم به اندازه کافی بر اهمیت تعهد شما تأکید کنیم. به عبارت دیگر، ما می‌توانیم تمام اطلاعات مورد نیاز را در اختیار شما قرار دهیم، اما اگر خودتان متعهد نباشید، هیچ پیشرفتی نخواهید دید.

به همین دلیل است که ما یک راهنمای انگیزه برای برنامه خود ایجاد کرده ایم.

زمانی که احساس می‌کنید انگیزه ندارید می‌توانید به این موضوع مراجعه کنید تا به شما در بازگشت به مسیر کمک کند.

همچنین می توانید در یک گروه عضو شوید. عضویت در یک گروه انگیزه شما را با این امکان افزایش می دهد که با دیگران صحبت کنید و پیشرفت آنها را ببینید.

تغذیه و رژیم غذایی

این چالش با 80 درصد رژیم غذایی و 20 درصد ورزش است. علم نشان می دهد که رژیم غذایی موثرترین و سریع ترین راه برای کاهش وزن است، به همین دلیل است که این برنامه بر رژیم غذایی متمرکز است.

ما نمی گوییم که ورزش مهم نیست، زیرا کاملاً مهم است، رژیم فقط برای کاهش وزن سریع مهم تر است و این چیزی است که شما در تلاش برای رسیدن به آن هستید. ما نمی توانیم بر اهمیت رعایت رژیم غذایی به اندازه کافی تاکید کنیم.

برنامه ما لیست کاملی از غذاهای تایید شده از پروتئین، سبزیجات، کربوهیدرات ها و چربی ها را در اختیار شما قرار می دهد. اگر می خواهید در این برنامه موفق شوید، باید رژیم غذایی خود را با توصیه های ما تنظیم کنید.

برنامه تمرینی (ورزش)

در حالی که ما بر اهمیت رژیم غذایی برای کاهش وزن سریع تاکید کردیم، اما نمی‌توانیم ورزش را کاملاً کنار بگذاریم.

ورزش نه تنها برای کمک به کاهش وزن، بلکه برای ارتقای سلامت کلی مفید است. ورزش فوایدی برای سلامت جسمی و روانی شما دارد، بنابراین قطعا ارزش انجام دادن را دارد.

به استثنای پیاده‌روی‌های روزانه، تا روز نهم شروع به گنجاندن ورزش در برنامه خود نمی‌کنیم، چون باید قبل از اضافه کردن ورزش، کاملاً روی رژیم غذایی متمرکز شوید.

تمریناتی که ما برای چالش خود توصیه می کنیم پیاده روی روزانه و تمرینات مداری مبتنی بر مقاومت است. هنگامی که رژیم غذایی خود را کاهش دادید و ورزش را انجام دادید، در سفر کاهش وزن خود غیرقابل توقف خواهید بود.

با پیروی از برنامه ما و متعهد شدن به خودتان، به سرعت و به طور موثر وزن کم می کنید.

با رعایت این نکات می توانید به راحتی 5 کیلو وزن کم کنید، به شرطی که برنامه را به درستی انجام دهید و انگیزه داشته باشید.

شما تنها کسی هستید که می توانید کاهش وزن خود را تضمین کنید، بنابراین باید به برنامه متعهد بمانید.

با بروکلی میزان دقیق کالری مصرفی، ایجاد تعادل در مصرف وعده های غذایی، رسیدن به وزن ایده آل و رژیم غذایی سالم را دریافت کنید.

اپلیکیشن کالری‌ شمار بروکلی

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها