چگونه سریع و ایمن وزن کم کنیم؟

چگونه سریع و ایمن وزن کم کنیم؟ سرویس پرداخت شناسه دار زرین پال
کالری شمار بروکلی > تناسب اندام > چگونه سریع و ایمن وزن کم کنیم؟

شما اینجا هستید چون می خواهید سریع و ایمن وزن کم کنید و از خواندن در مورد رژیم های غذایی که کار نمی کنند خسته شده اید. و چیزی می خواهید که منجر به کاهش وزن سریع برای زنان شود.

جامعه ما مملو از رژیم‌های غذایی و برنامه‌های کاهش وزن متعدد است و تعداد زیاد آن‌ها باعث سردرگمی می شود!

ممکن است به دلیل ناسالم بودن یا حتی خطرناک بودن برنامه های کاهش وزن زیاد، احساس خستگی کنید.

ارتباط مستقیمی بین موفقیت طولانی مدت رژیم گیرندگان و سرعت کاهش وزن وجود دارد. هرچه وزن سریع‌تر از بین برود، موفقیت کوتاه‌مدت و بلندمدت‌تری نصیب فرد می‌شود.

هنگامی که کاهش وزن سریع را مشاهده می کنید، انگیزه می گیرید که انتخاب های سالم تری داشته باشید.

چگونه سریع و ایمن وزن کم کنیم

 در حالی که هرگز نباید به رژیم غذایی محدودکننده کالری در درازمدت پایبند باشید، نکته مهم، یادگیری عادات و انتخاب های سالمی است که باید برای موفقیت طولانی مدت انجام دهید.

همه می توانند به سرعت و ایمن وزن کم کنند، فقط کار سخت و عزم راسخ می خواهد.

با پیروی از برنامه ما و متعهد ماندن به خود، نتایج مورد نظر خود را به دست خواهید آورد.

سه بخش مهم برای کاهش وزن وجود دارد که باید رعایت کنید: برنامه رژیم غذایی، برنامه تمرینی و راهنمای انگیزه.

اگر این سه مورد را دنبال کنید، به سرعت و با خیال راحت وزن کم می کنید!

 تغذیه

بیایید در مورد تغذیه صحبت کنیم. همانطور که می دانیم، بدن ما برای عملکرد صحیح به ویتامین ها، مواد معدنی و مواد مغذی نیاز دارد.

عنصر اصلی پروتئین است. ثابت شده است که مصرف مقادیر زیاد پروتئین متابولیسم ما را افزایش می دهد و باعث می شود بعد از غذا احساس سیری بیشتری کنیم، بنابراین پروتئین زیادی بخورید!

مطالعه بیشتر:  نحوه کاهش وزن و افزایش انرژی با مصرف قهوه قارچ

چربی ها شهرت بدی دارند و اطلاعات غلط در مورد چربی ها همیشه در حال پخش است. به نظر می رسد که چربی ارتباط بسیار کمی با بیماری قلبی دارد و بسیار مهم است که برای حفظ یک رژیم غذایی سالم گنجانده شود. چربی های سالم باید در رژیم غذایی شما وجود داشته باشد.

 با حرکت به سمت کربوهیدرات ها، در حالی که آنها انرژی سریعی را ایجاد می کنند و ممکن است برای افراد بسیار فعال مانند ورزشکاران حرفه ای مفید باشند، باید کربوهیدرات هایی را که در طول رژیم مصرف می کنید تنظیم کنید. و این کربوهیدرات ها از نان یا آرد سفید به دست نمی آیند!

همچنین باید در مورد اهمیت آب بیشتر بدانید. شما در تمام زندگی خود بارها و بارها شنیده اید که باید مطمئن شوید که به اندازه کافی آب می نوشید.

 بدن ما 80 درصد آب است، این مقدار زیادی است! این مهمترین عنصری است که ما مصرف می کنیم، بنابراین به شدت بر مصرف آب تمرکز کنید.

رژیم غذایی

اکنون که اصول تغذیه را پوشش دادیم، بیایید درباره رژیم غذایی صحبت کنیم.

همانطور که اشاره شد، رژیم‌های غذایی و برنامه‌های کاهش وزن زیادی وجود دارد که نویدبخش چیزهای متفاوتی است.

 در برنامه غذایی خود، فهرستی از مواد غذایی تایید شده را بر اساس تحقیقات و نیازهای بدن خود قرار دهید تا مجبور نباشید حدس بزنید چه چیزی مجاز است و چه چیزی مجاز نیست. لیست غذاهای تایید شده شامل پروتئین ها، سبزیجات، کربوهیدرات ها و چربی ها است.

خواب

ممکن است زمانی که به کاهش وزن فکر می کنید به خواب فکر نکنید، اما علم به ما نشان می دهد که خواب کافی چقدر مهم است! و باید آن را در برنامه خود برجسته کنید تا بهترین نتایج کاهش وزن را تضمین کنید.

مطالعه بیشتر:  تاثیر اضطراب بر افزایش وزن

 کمبود خواب هورمون های اشتها را در بدن ما مختل می کند که باعث می شود در طول روز احساس گرسنگی بیشتری داشته باشیم. کمبود خواب همچنین هورمون استرس ما، کورتیزول را افزایش می دهد، که باعث دریافت کالری بیشتر و چربی های سرسخت بدن می شود.

بسیار مهم است که مطمئن شوید حداقل هفت ساعت در شب می‌خوابید تا به بدنتان اجازه دهید در هنگام استراحت کاری را که باید انجام دهد.

فعالیت بدنی و ورزش

اکثر برنامه های کاهش وزن بر روی تمرینات سنگین، شدید و طاقت فرسا تمرکز می کنند تا نتایج را مشاهده کنند. اما کاهش وزن بسیار بیشتر به رژیم غذایی مربوط می شود تا ورزش، و به همین دلیل باید برنامه ای را انتخاب کنید که بیشتر بر رژیم غذایی تمرکز می کند.

مهم است که به خاطر داشته باشید که با کاهش وزن، به خصوص در مراحل اولیه، رژیم غذایی بسیار مهمتر است و تأثیر بیشتری دارد. همانطور که گفته شد، ورزش نه تنها برای کاهش وزن، بلکه برای سلامت کلی مهم است.

به کمک برای ایجاد یک برنامه غذایی سالم نیاز دارید؟ کارشناسان تغذیه ما در عضویت حرفه‌ای آماده هستند تا به شما کمک کنند تا تغییراتی را برای بهبود زندگی خود ایجاد کنید.

اپلیکیشن کالری‌ شمار بروکلی

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها