آسان‌ترین راه برای کاهش وزن چیست؟

آسان‌ترین راه برای کاهش وزن چیست؟ سرویس پرداخت شناسه دار زرین پال

برای چربی‌سوزی باید کالری بیشتری در روز نسبت به آنچه که می‌خورید بسوزانید (که به آن نقصان کالری می‌گویند) – و باید این کار را بارها و بارها انجام بدهید. اگر این کار را به مدت کافی انجام بدهید، بدن شما از ذخایر چربی موجود برای انرژی استفاده می‌کند. نتیجه؟ کاهش چربی.

شما می‌توانید با ایجاد تغییرات در رژیم غذایی، نقصان کالری ایجاد کنید، اما ورزش نیز به شما کمک می‌کند. اگر به فکر اضافه کردن ورزش به برنامه کاهش وزن خود هستید، با ساده‌ترین گزینه شروع کنید: “ساده ترین نوع ورزش برای کاهش وزن پیاده‌روی سریع است.” در واقع، پیاده‌روی منظم در دراز مدت به کنترل وزن یا حتی کاهش وزن کمک می‌کند. 

حتی اگر تغییری به روی ترازو مشاهده نکنید اما تمرینات کاردیو به طور منظم مانند پیاده‌روی می‌تواند سطح چربی شکم و اندام‌ها را کاهش دهد، که موجب بیماری‌های مزمن مانند دیابت، فشار خون بالا و چاقی می‌شوند. 

خوشبختانه، پیاده‌روی یک فعالیت بسیار ساده است. شکلی اساسی از حرکت برای انسان است و تقریباً در هر محیطی و با حداقل تجهیزات می‌توانید پیاده‌روی کنید. 

پیاده‌روی با هر سرعتی مزایایی دارد، اما راه رفتن با سرعت تند مزایای بیشتری برای کاهش چربی دارد. یک فرد 70 کیلویی که به مدت 30 دقیقه با سرعت 5 کیلومتر در ساعت راه می رود، تقریباً 149 کالری می سوزاند، اما اگر همان فرد سرعت را به 6 کیلومتر در ساعت برساند، تقریباً 167 کالری در 30 دقیقه می سوزاند.

بنابراین، چه چیزی “پیاده روی سریع” به حساب می‌آید؟ پیاده روی با سرعت حداقل 4 کیلومتر در ساعت، پیاده‌روی سریع در نظر گرفته می‌شود و در دسته ورزش‌های با شدت متوسط قرار می‌گیرد.

حتما برنامه پیاده‌روی خود را با یک رژیم غذایی سالم همراه کنید. در حالی که ورزش به شما کمک می‌کند تا کمبود کالری ایجاد کنید – از طریق کالری سوزانده شده هم در حین و هم بعد از تمرین – رژیم غذایی شما بسیار مهم است. کلید کاهش چربی این است که با هر جلسه تمرین چقدر انرژی مصرف می‌کنید و چه مقدار کالری از طریق رژیم غذایی خود مصرف می‌کنید.

کاهش وزن تنها یک دلیل برای اضافه کردن پیاده‌روی به روتین روزانه‌تان است. “ورزش یکی از مهمترین کارهایی است که باید برای سلامتی خود انجام دهید.”

بروکلی برنامه‌ای  پیشرو برای ردیابی و غلبه بر اهداف تغذیه و تناسب اندام شما است. وعده های غذایی خود را ثبت کنید، فعالیت بدنی‌تان را مشخص کنید، و یاد بگیرید که چگونه عادت‌های سالم ایجاد کنید. با بیش از 500 دستور غذا، 150 روال تمرینی، و انواع وعده‌های غذایی و برنامه‌های تمرینی با هدایت متخصص، از پشتیبانی لازم برای کل مسیر سلامتی و تناسب اندام خود برخوردار خواهید شد.

کالری شمار بروکلی: سلامت اندامت رو بسپار به ما