بهترین نکات برای هر مرحله از سفر کاهش وزن شما

بهترین نکات برای هر مرحله از سفر کاهش وزن شما سرویس پرداخت شناسه دار زرین پال
کالری شمار بروکلی > تناسب اندام > بهترین نکات برای هر مرحله از سفر کاهش وزن شما

کاهش وزن منجر به سوزاندن کالری بیشتر نسبت به کالری دریافتی شما می شود. اما اگر تا به حال سعی کرده اید وزن خود را کاهش دهید،می دانید که اجرای این فرمول به ظاهر ساده همیشه آسان نیست. ممکن است کاملاً ناامید کننده باشد.

مطمئناً، نکات کاهش وزن همه جا وجود دارد، اما چگونه متوجه شوید کدام یک ایمن و مناسب هستند و در واقع عدد را روی ترازو حرکت می دهند؟ شما می توانید روزها تحقیق کنید و باز هم کاملاً مطمئن نباشید اما ما جلو رفتیم و این کار را برای شما انجام دادیم.

در اینجا چیزی که شما باید در مورد کاهش وزن بدانید، از جمله تمام توصیه های تحقیقاتی که واقعاً کار می کنند، آورده شده است.

علم لاغری موفق

برای شروع، باید حقایق را از باورهای غلطی که شنیده اید جدا کنید. چیزی که برای شخص دیگری  (یا حتی گروهی از افراد) کارآمد است، ممکن است رویکرد ایده‌آل شما نباشد. اما داشتن تسلط بر اصول اولیه، مانند دانستن دقیق نحوه محاسبه و ردیابی کالری روزانه، به شما کمک می کند تا یک رژیم کاهش وزن شخصی سازی کنید که نتایج خوبی را ارائه می دهد.

در اینجا چیزی که در بدن شما هنگام کاهش وزن اتفاق می افتد و اینکه چگونه شروع کنید، آورده شده است.

آنچه در مورد کاهش وزن کوتاه مدت باید بدانید

رژیم های مد روز با وعده نتایج سریع وسوسه انگیز هستند، اما معمولا با کاهش متابولیسم و ​​کاهش توده عضلانی شما بیشتر ضرر می کنید. در حالی که کاهش سریع وزن امکان پذیر است، اما قطعاً یک رویکرد درست و اشتباه وجود دارد. بهترین راه با تعیین وزن هدف واقعی شروع می شود.

همه چیز درباره پرخوری

وقتی صحبت از موانع رایج در سفر کاهش وزن می شود، پرخوری یکی از بزرگ ترین موارد است. حتی اگر همه چیز را در مورد اندازه وعده ها و کنترل وعده ها بدانید، گاهی اوقات کنترل کردن غذا و رعایت شمارش کالری که منجر به کاهش وزن می شود، چالش برانگیز است. خبر خوب این است که احتمالاً همه چیز در ذهن شماست و اقدامات مشخصی وجود دارد که می توانید برای مهار این عادت بد انجام دهید.

در وهله اول دلایل پرخوری را از کارشناسان بشنوید و سپس یاد بگیرید که چگونه آن را ترک کنید.

هک های کاهش وزن با پشتوانه علمی

تحقیقات نشان می دهد که نوشیدن دو فنجان آب قبل از غذا به کاهش وزن کمک می کند.

در حالی که هیچ کار جادویی در مورد کاهش وزن وجود ندارد، اما تحقیقات، بسیاری از ترفندهای کوچک را کشف کرده اند که این روند را بسیار آسان تر می کنند. به عنوان مثال، آیا می‌دانستید که حواس‌پرتی در حین غذا خوردن ممکن است برای شما کالری اضافی به همراه داشته باشد؟ یا اینکه نوشیدن دو فنجان آب قبل از غذا ممکن است به کاهش وزن شما کمک کند؟ بدون هیچ تغییر دیگری در رژیم غذایی شما؟

شکستن پلاتوهای کاهش وزن

زمانی که کاهش وزن شما در حال پیشرفت است، ممکن است خسته کننده باشد، اما این یک بخش کاملاً طبیعی از روند است.

هیچ چیز ناامید کننده تر از تماشای کاهش پیوسته عدد روی ترازو برای هفته ها، و سپس استپ وزن ناگهانی نیست. حقیقت این است، حتی زمانی که به رژیم غذایی و برنامه ورزشی خود مانند چسب پایبند هستید، تجربه یک استپ در نقطه‌ای از رژیم کاملاً طبیعی است. کلید: ناامید نشوید، زیرا هنوز در مسیر درستی هستید. و بدانید که تنها با چند تنظیم، می توانید ترازو را دوباره در جهت درست حرکت دهید.

تناسب اندام، از غذایی که میخوری شروع میشه و کنار فعالیت بدنی بدست میاد. با اپلیکیشن کالری شمار بروکلی، سبک زندگی جدیدی رو با تغذیه سالم و ورزش در خانه تجربه کن.

اپلیکیشن کالری‌شمار بروکلی