با هر برنامه‌ای، 30 دقیقه در روز ورزش کنید!

با هر برنامه‌ای، 30 دقیقه در روز ورزش کنید! سرویس پرداخت شناسه دار زرین پال
کالری شمار بروکلی > تمرینات ورزشی > با هر برنامه‌ای، 30 دقیقه در روز ورزش کنید!

حتی در بهترین حالت یک روتین هفتگی شلوغ می تواند روتین فعالیت بدنی منظم را از بین ببرد. با این حال، اثرات مفید ورزش غیرقابل انکار است. امروزه توصیه می شود که در هفته، بزرگسالان حداقل 150 دقیقه ورزش هوازی با شدت متوسط مانند پیاده‌روی سریع یا دوچرخه‌سواری و دو تا سه روز فعالیت‌های تقویت‌کننده عضلات داشته باشند.

لازم نیست که کل تمرین را یک جا انجام دهید. 150 دقیقه را می توان در طول هفته تقسیم کرد و حتی در طول روز به بخش های کوچکتری تقسیم کرد. تمرینات کوتاه در طول روز در مقایسه با یک تمرین طولانی مدت می‌تواند به همان اندازه برای سلامت فرد مفید باشد. علاوه بر این، اجرا و نگهداری دوره های کوچکتر برای افراد آسان‌تر است. بنابراین، اگر نمی‌توانید 30 دقیقه متوالی در روز تمرین کنید، می‌توانید با تقسیم زمان دوره طولانی تر تمرین خود را کامل کنید.

برای حفظ اولویت ورزش، آن را مانند هر قرار یا کار دیگری که دارید در تقویم خود برنامه ریزی کنید. برنامه ریزی روشی ساده برای تبدیل یک قصد یا فعالیت به یک عادت طولانی مدت است.

مینی تمرینات 10 دقیقه ای

سعی کنید 10 دقیقه در صبح، بعدازظهر و عصر وقت بگذارید و به نوعی فعالیت کنید. این می تواند شامل 10 دقیقه ورزش با وزن بدن (شنای سوئدی، کرانچ، لانگز، اسکوات و غیره) در صبح، 10 دقیقه پیاده روی سریع در طول استراحت ناهار در محل کار و 10 دقیقه حرکات کششی الهام گرفته از یوگا در عصر باشد.

خانواده را در تناسب اندام روزانه مشارکت دهید

اگر بچه‌ها را درگیر کاری کنید که آنها هم بتوانند از آن لذت ببرند، سی دقیقه به سرعت میگذرد. به همراه خانواده به پیاده روی، بازی یا دوچرخه سواری بروید.

تمیز کردن با هدف

فقط کف خانه را جارو نکنید، کف را بشویید. فقط ماشین ظرفشویی را خالی نکنید، با ظروف برقصید. وقتی در طول زمانی که تمیز کاری می کنید حرکت می کنید، دقیقه ها به سرعت می‌گذرند.

به دنبال فرصت هایی برای پیاده روی باشید

وقتی جلسه ای حضوری دارید پیشنهاد دهید جلسه در حال پیاده روی برگزار شود یا وقتی جلسات تلفنی است بایستید و قدم بزنید. حرکت در حین جلسه می تواند خلاقیت و ارتباط را تقویت کند. هوای بیرون نیز خلق و خوی را بهبود می بخشد و همکاری را تقویت می کند.

زمانی که فرصتی برای بالا رفتن از پله یا دورتر پارک کردن ماشین و یا انجام کارهای باغبانی پیدا کنید و مشغول آن ها شوید، زمان خیلی زود میگذرد. 

در نهایت با اندازه گیری های مناسب میزان کالری مورد نیاز خود را پیدا کنید و با رعایت میزان کالری مورد نیاز به وزن ایده آل خود برسید.

بروکلی یک مشاور روزمره و معتبر، خوانندگان را با نکات تغذیه ای و کالری شمار سریع و سالم همراه با پشتیبانی متخصص توانمند می سازد تا انتخاب روشنگری در مورد غذا، تغذیه، سلامتی و سبک زندگی درست داشته باشند. با بروکلی میزان دقیق کالری مصرفی، ایجاد تعادل در مصرف وعده های غذایی، رسیدن به وزن ایده آل و رژیم غذایی سالم را دریافت کنید.

اپلیکیشن کالری‌شمار بروکلی